Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Ochrana majetku i osob před nebezpečím v podobě nezvané návštěvy je v současné době velice aktuální. Zabezpečovací systém můžete doplnit o požární systém.

Moderní řešení pro vaši bezpečnost

Pocit bezpečí ve vlastním domově je základem pro naši spokojenost. Vzhledem k tomu, že jsou nezvaní návštěvníci stále vynalézavější, je zapotřebí se této situaci přizpůsobit a zabezpečit si svůj majetek moderními metodami. Zabezpečovací systémy jsou v současné době natolik dokonalé, že dokážou pracovat zcela samostatně a ohlídat vše několika způsoby. K těm nejúčinnějším patří IP kamerové systémy, které disponují zmíněnými několika funkcemi. 

  1. Kamera – záznam je pořízen ve Full HD rozlišení se širokým úhlem záběru 118°. Záznam je možné pořídit také na microSD kartu nebo cloud. Samozřejmostí těchto sofistikovaných systémů je noční vidění s přísvitem. Což znamená, že zachytí obraz ve vysoké kvalitě i v případě prakticky naprosté tmy nebo za velice špatných povětrnostních podmínek.
  2. Zábleskové světlo – v případě, že systém zachytí pohyb, pak zábleskové světlo nejen, že na možného útočníka upozorní, ale také ho může zahnat na útěk.
  3. Siréna – pokud systém detekuje nějaké reálné nebezpečí, spustí se automaticky alarm. Ve spojení s kamerou a zábleskovým světlem je to téměř dokonalý způsob ochrany. 

Řešení i pro požární ochranu

Pro efektivní využití zabezpečovacích systémů je zapotřebí také vhodné řešení. I v tomto ohledu se můžete plně spolehnout na profesionály, kteří mají v této oblasti velké zkušenosti. Využít můžete nejen implementaci nového systému, ale také rozšíření systému stávajícího a jeho optimalizaci. Řešení je nabízeno nejen pro domácnosti a bytové domy, ale také pro kancelářské komplexy a průmyslové budovy. Spolehnout se můžete na zákaznickou podporu, záruční i pozáruční servis.

Kromě zabezpečovacích systémů můžete také využít nabídku na návrh bezpečnostního a požárního systému dle metodiky rizik.

Jedná se především o instalaci elektronické zabezpečovací signalizace (EZS) a elektrické požární signalizace (EPS).