Kamerové systémy

Kamerové systémy

O vaši bezpečnost se postará IP kamerový systém, který pracuje i ve tmě nebo v extrémních povětrnostních podmínkách. Je doplněn o sirénu a zábleskové světlo.

IP kamerový systém pracuje i při nulovém osvětlení

Pokud uvažujete o efektivním zabezpečení vašeho domova, víkendového sídla, nebo firmy, pak zvažte možnost instalace IP kamerového systému. IP kamerové systémy jsou výhodné z mnoha hledisek. Jedním z nich je možnost vzdáleného sledování a ovládání prostřednictví vašeho počítače nebo chytrého telefonu.

Záznam je pořízen je Full HD rozlišení a docela postačí kabelové nebo bezdrátové Wi-Fi rozhraní 2,4 GHz.

Záznam je také možné pořídit na microSD kartu nebo cloud.

Samozřejmostí je také obousměrná audio komunikace. Další výhodou je, že zařízení dovoluje noční vidění s přísvitem a širokým úhlem záběru, který umožní až 118°. Pokud by váš majetek navštívil nezvaný host, pak se automaticky spustí siréna a v případě detekce zábleskové světlo. 

své zařízení nemusíte mít obavu ani v náročných povětrnostních podmínkách.

Díky krytí IP67 je odolné vůči sněhu i dešti.

Rozdíl mezi analogovým a IP systémem

Váháte-li mezi analogovým kamerovým systémem a IP kamerou, pak zvažte všechny rozdíly a výhody. Je pravda, že analogové kamery jsou cenově příznivější, ale je to na úkor kvality. A to především obrazu.

U analogu je přenos zajištěn prostřednictvím koaxiálního kabelu. 

IP kamery přenášejí obraz bezdrátově nebo s pomocí datového kabelu. 

Jednou z častých otázek je, jestli je nutné připojení k internetu. Pro sledování kamer je nutný stabilní vysokorychlostní internet, ke kterému je připojeno NVR. Řešení této situace ale rozhodně není nic složitého a vždy se najde možnost, jak vysokorychlostní internet získat.

IP kamerové systémy mají další velkou výhodu před analogovými systémy.

A tou je možnost sledování v noci.

O přepínání do nočního vidění se uživatel vůbec nemusí starat. Automatické nastavení proběhne díky soumrakovému čidlu. Ostrý záznam je tedy pořízen i při prakticky nulovém světle. Což znamená na hranici 0,1 Lux. Je to díky infračervenému neviditelnému světlu a dvojici superLED diodám.